DOBIERAMY CZĘŚCI SAMOCHODOWE GRATIS 7 DNI W TYGODNIU
ZADZWOŃ I ZAMÓW CZĘŚCI
801 000 615 / 24 362 00 25
GODZINY PRACY: 8-19
INNE DNI
Poniedziałek 8:00 - 19:00
Wtorek 8:00 - 19:00
Środa 8:00 - 19:00
Czwartek 8:00 - 19:00
Piątek 8:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
ILOŚĆ PRODUKTÓW: Twój koszyk jest pusty.

Amortyzatory

Zawieszenie

Chemia i kosmetyki samochodowe

Płyny eksploatacyjne

Spinki montażowe, ich elementy

Wycieraczki i ich elementy

Wyposażenie wnętrza pojazdu

Chemia warsztatowa

Wyposażenie warsztatów

Części Nadwozia

Filtry

Oświetlenie, elementy

Układ chłodzenia

WYSZUKIWARKA CZĘŚCI:

Specjalna Promocja

co 10 osoba dokonując  
zakupu otrzymuje  
wysyłkę Gratis

Podzespoły modelu

Układ chłodzenia

urządzenie do montażu AVIA SERIA D (1990-1996)

Dobre narzędzie to gwarancja efektywnej pracy i osiągania pożądanych efektów. Każdy warsztat samochodowy powinien być wyposażony w odpowiednie urządzenia montażowe, które nie tylko ułatwiają pracę, ale przede wszystkim pozwalają na wykonywanie większej ilości trudniejszych czynności. Ręką ludzką można zrobić naprawdę dużo, ale są sytuacje, kiedy lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie dostępnych narzędzi.

Wyposażenie warsztatu- podstawy

Wydawać by się mogło, że dzisiaj warsztat samochodowy może założyć każdy, kto ma wiedzę na temat mechaniki samochodowej i budowy pojazdów. Nietrudno zauważyć, że coraz więcej osób próbuje naprawiać usterki i montować systemy w samochodzie samodzielnie. Nie ma w tym nic złego, dopóki robimy to dobrze i mamy do tego potrzebne narzędzia.

Każdy mechanik powinien przede wszystkim zaopatrzyć się w komplet kluczy, to chyba jego najbardziej popularny atrybut, z jakim jest kojarzony. Obok kluczy powinny się znaleźć: lutownica, wiertarka, śrubokręty, śruby i jeszcze kilka drobiazgów. Aby łatwiej było dostać się do podwozia niezbędny będzie podnośnik, najlepiej jedno i dwukolumnowy. Każdy, kto chociaż raz był warsztacie, wie, że powinien się w nim znaleźć również kanał, który umożliwia kontrolę pojazdu oraz wykonywanie odpowiednich czynności od dołu. Do tego wystarczy kilka mebli oraz sorterów na narzędzia i możemy mówić o początkach warsztatu samochodowego.

Maszyny montażowe - bez nich daleko nie zajedziesz

Jeżeli jednak chcemy myśleć o porządnym warsztacie i patrzymy z entuzjazmem w przyszłość, konieczny będzie również zakup urządzeń montażowych, które dostępne są w naszej ofercie. Należą do nich m.in. montażownice amortyzatorów, czyli uniwersalne urządzenie, które przeznaczone jest zarówno do montażu, jak i demontażu amortyzatorów. Na rynku dostępne są również maszyny przeznaczone do montażu opon, dzięki którym opona zostanie odpowiednio założona, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo jazdy. Często tego rodzaju montażownice są wyposażone również w funkcje wyważarki, zatem mamy dwie maszyny w jednej.

Ceny takich maszyn mają bardzo dużą rozbieżność. Można kupić montażownice za kilkaset złotych, jak również za kilka lub kilkadziesiąt tysięcy. Wszystko zależy od tego, jakie ma ona funkcję i czy decydujemy się na urządzenie używane czy nowe. Należy jednak mieć na uwadze, że są to maszyny, które mają obecnie ogromny wpływ na jakość oferowanych usług i podnoszą standardy wulkanizacji.

zaawansowane wyszukiwanie produktów
sortuj produkty
Znaleziono:0

AVIA

Czeska motoryzacja to nie tylko doskonale znane także dziś Skody i Tatry (osobowe jak i ciężarowe). Nasi południowi sąsiedzi poza produkcją samochodów osobowych mają także ogromne doświadczenie z konstruowaniem pojazdów dostawczych i ciężarowych. Poza wspomnianą Tatrą na uwagę zasługuje Avia.

Czeskie, a wcześniej czechosłowackie przedsiębiorstwo z siedzibą i główną fabryką zlokalizowaną w Pradze założone zostało w 1919 roku. W nieczynnej cukrowni na przedmieściach czeskiej stolicy dwóch konstruktorów: Miroslav Hajn i Pavel Benes uruchamia początkowo małoseryjną produkcję dla przemysłu lotniczego.

Czytaj więcej

Zapytaj naszego eksperta (wyszukamy każdą część, bez wyjątków)

Posiadamy nowe i używane części samochodowe, na stronie widoczne jest tylko 48% auto części. Skontaktuj się z nami, a wyszukamy i podamy najniższą cenę każdej części dowolnego producenta jaka tylko została wyprodukowana
telefony:
Infolinia:
801 000 615
tel:
(24) 362 00 25
tel. kom:
791 308 990
godziny pracy:
Pon - pt:
8:00 - 19:00
Sobota:
9:00 - 14:00

CERTYFIKATY ZDOBYTE PRZEZ CZESCI24.PL

ZAMÓW I ZAPŁAĆ DOWOLNYM SPOSOBEM
DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 450 zł 14 DNI PRAWA DO ZWROTU DARMOWA WYMIANA DO 100 DNI GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY 99% POZYTYWNYCH OPINII PONAD 10 LAT DOŚWIADCZENIA

my w sieci
Wewnętrzny numer
części samochodowe


Kontakt z naszą firmą

Infolinia: 801 000 615
Telefon stacjonarny: 24 362 00 25
Telefon komórkowy: 791 308 990
pon - pt - 8:00 - 19:00
sobota - 9:00 - 14:00
opłaty według stawek operatora

Copyright 2005-2020 Czesci24.pl - Sprawdzone w dobrej cenie części samochodowe