DOBIERAMY CZĘŚCI SAMOCHODOWE GRATIS 7 DNI W TYGODNIU
ZADZWOŃ I ZAMÓW CZĘŚCI
801 000 615 / 24 362 00 25
GODZINY PRACY: 8-19
INNE DNI
Poniedziałek 8:00 - 19:00
Wtorek 8:00 - 19:00
Środa 8:00 - 19:00
Czwartek 8:00 - 19:00
Piątek 8:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
ILOŚĆ PRODUKTÓW: Twój koszyk jest pusty.

Amortyzatory

Zawieszenie

Chemia i kosmetyki samochodowe

Płyny eksploatacyjne

Spinki montażowe, ich elementy

Wycieraczki i ich elementy

Wyposażenie wnętrza pojazdu

Chemia warsztatowa

Wyposażenie warsztatów

Części Nadwozia

Filtry

Oświetlenie, elementy

Układ chłodzenia

Nagrody i wyróżnienia

Certyfikat FATPAK

Certyfikat ten świadczy to o najwyższym stopniu zabezpieczenia każdej paczki przez tego sprzedawcę, co oznacza między innymi, że stosuje wypełniacz przesyłek FATPAK o najwyższej jakości sprężynując zabezpieczającej dostępnej na rynku EU. Link do certyfikatu..
więcej

Certyfikat Bezpieczeństwa SSL

.....
więcej

MOTOFLESZ.pl POLECA

Niezależny portal motoryzacyjny MOTOFLESZ.PL od 5 lat wielokrotnie wspominał o Czesci24.pl na łamach swojego portalu motoryzacyjnego. Kilkukrotnie otrzymaliśmy rekomendacje najlepszego sklepu motoryzacyjnego w Polsce. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie.
więcej

AutoŚwiat

AutoŚwiat nikomu nie trzeba przedstawiać. Najpopularniejsza gazeta o tematyce motoryzacyjnej w Polsce. Każdy fan motoryzacji ale i nie tylko doskonale zna lub choć raz spotkał się z tym znakomitym czasopismem. AutoŚwiat cieszy nas swoją obecnością już od 20 lat. Natomiast od 10 lat wielokrotnie wspominał o Czesci24.
więcej

Prestiżowy Certyfikat prokonsumencki

Miło nam poinformować, że sklep Czesci24.pl uzyskał Certyfikat dbałości o prawa konsumenta "Sklep Prokonsumencki". Jest to obecnie jeden z bardziej prestiżowych certyfikatów dostępnych w Polsce. Specjaliści z ProKonsumencki wielokrotnie byli cytowani w takich mediach jak Gazeta Prawna, Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Onet. Certyfikat przyznawany jest tylko sklepom, które będą stosować specjalnie przygotowany regulamin przez prawników prokonsumencki.
więcej

Wiarygodna Firma

Miło nam poinformować, że nasz sklep przeszedł pomyślnie certyfikację Wiarygodna Firma. Certyfikat przyznawany przez ogólnopolską jednostkę certyfikującą jest dowodem na to, że nasz sklep jest solidny, nigdy nie zalegał z płatnościami, wiraygodny partner w biznesie. Kupując u nas nie narażasz się na żadne ryzyko, że nasza firma zniknie. Elektroniczne transakcje są wykonywane przez bezpieczne i zaufane instytucje, a zamówiony towar można zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu lub wymienić całkowicie na nasz koszt. Proces certyfikacji w jednostce certyfikującej WiarygodnaFIrma trwał ponad 2tygodnie.
więcej

Wellmark - Solidny Sklep

Miło nam poinformować, że nasz sklep przeszedł pomyślnie certyfikację Wellmark! Certyfikat przyznawany przez niezależną jednostkę certyfikującą jest dowodem na to, że nasz sklep jest solidny i spełnia wszystkie wymagania prawa prokonumenckiego sklepu. Kupując u nas nie narażasz się na żadne ryzyko. Elektroniczne transakcje są wykonywane przez bezpieczne i zaufane instytucje, a zamówiony towar można zwrócić w ciągu 14 dni od zakupu lub wymienić całkowicie na nasz koszt. Proces certyfikacji w jednostce certyfikującej WellMark trwał ponad 1 miesiąc. Jednostka weryfikowała wszystkie dokumenty firmy jak i ich właściciela.
więcej

Zn@k jakości

Otrzymaliśmy kolejny certyfikat Znaku Jakości - Gwarancja Najwyższej Jakości Obslugi. Certyfikat przyznawany przez niezależną jednostkę certyfikującą jest dowodem na to, że nasz sklep jest solidny i spełnia najwyższe standardy obsługi klienta. Kupując u nas nie narażasz się na żadne ryzyko. Znak Jakości potwierdza iż możesz liczyć zawsze na fachową pomoc naszych wyspecjalizowanych mechaników. Nasz zespół to głównie pasjonaci motoryzacji jak i również mechanicy z zawodu, którzy zawsze służą pomocą naszym klientom w usunięciu usterki w swoim samochodzie.
więcej

Firma przyjazna naturze

Firma Czesci24.pl przyłączyła się do programu Firma Przyjazna naturze. Tematyka proekologiczna jest bardzo bliska szefostwu naszej firmy jak i całemu zespołowi. Od wielu lat w naszej firmie wprowadzaliśmy i nadal wprowadzamy proekologiczne idee niwelujące wpływ na środowisko naturalne. Już na początku działalności firmy wdrożyliśmy system ekologicznego zarządzania papierem poprzez wprowadzanie elektronicznych systemów obiegu dokumentu co obniżyło tak niedoceniane marnotrawstwo drzew które są płucami całej planety.
więcej

Geotrust

Otrzymaliśmy najbardziej prestiżowy oraz njtrudniejszy do zdobycia certyfikat szyfrowania danych naszej strony GeoTrust True Business ID Extended Validation (EV) - oferuje on funkcjonalność "green bar". W nowszych przeglądarkach internetowych pasek adresu jest podświetlany na zielono i zawiera nazwę firmy, która otrzymała certyfikat. Daje to odwiedzającemu pewność, że jest na właściwej stronie, która w maksymalny sposób zabezpiecza transmisję danych. Stosowany jest przez banki, urzędy oraz wszelkie inne systemy obsługujące krytyczne dane.

Staraliśmy się o najwyższe zabezpieczenie danych naszych klientów. Szanujemy ich prywatne dane, stąd taka została podjęta decyzja w naszej firmie, iż sięgamy po zabezpieczenia stosowane przez banki. Certyfikat ten zabezpiecza dane 256-bitowym kluczem oraz dane naszych klientów ubezpieczone są przez GeoTrust na kwotę 500 000$.
więcej

Zaufane opinie

Niezmiernie nam miło iż Czesci24.pl przystąpiły do programu Zaufane Opinie CENEO.pl - chcemy pokazać iż słuchamy naszych klientów a jednocześnie zwiększyć bezpieczeństwo zakupów w naszym sklepie. Zdarza się, że firmy zamieszczają w Internecie oczerniają swoją konkurencje. Również i my mamy duże problemy z tym procederem.
więcej

Internet STANDARD 2010

Niezmiernie miło jest nam oznajmić iż Czesci24.pl zdobyły trzeci raz z rzędu 1 miejsce w najbardziej prestiżowym niezależnym rankingu Internet&Standard edycja 2010 w kategorii Motoryzacja - Części samochodowe. Czwarta edycja tej najbardziej opiniotwórczej publikacji składa się z czterech głównych części. W pierwszym rozdziale zebrane zostały najważniejsze informacje o stanie krajowego rynku ecommerce, charakterystyce i zwyczajach zakupowych polskiego e-klienta, a także o strukturze sklepów internetowych działających w polskiej sieci.

Druga część raportu to omówienie wyników badania ankietowego, które przeprowadzone zostały w sierpniu 2010 r.
więcej

Internet STANDARD 2009

Niezmiernie miło jest nam oznajmić iż Czesci24.pl zdobyły 1 miejsce w najbardziej prestiżowym, niezależnym rankingu Internet&Standard 2009 w kategorii Motoryzacja - Części samochodowe. Raport "e-commerce 2009" składa się z trzech części. W pierwszym rozdziale przygotowaliśmy kompendium wiedzy o rynku e-commerce w Polsce. Zaprezentowano w nim dane o wielkości rynku, szczegółowy profil polskiego e-klienta, a także najważniejsze informacje o strukturze polskich sklepów internetowych.
więcej

Internet STANDARD 2008

Niezmiernie miło jest nam oznajmić iż Czesci24.pl zdobyły 1 miejsce w najbardziej prestiżowym rankingu Internet&Standard 2008 w kategorii Motoryzacja - Części samochodowe. W tegorocznym raporcie Internet&Standard zaprezentował  ranking największych firm działających na rynku e-commerce. 100 najpopularniejszych e-sklepów pod względem oglądalności; profil e-zakupowicza; sposób na wykorzystanie serwisów social media przez e-sklepy; dane o sprzedaży e-gazet; rynek e-delikatesów; wyniki 5. badania e-sklepów; pierwsze badanie dostępności e-sklepów; analizę bezpieczeństwa sklepów internetowych; zastosowanie Web Analytics w e-commerce, a także zmiany w prawie polskim i unijnym wpływające na rynek e-commerce.
więcej
DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 450 zł 14 DNI PRAWA DO ZWROTU DARMOWA WYMIANA DO 100 DNI GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY 99% POZYTYWNYCH OPINII PONAD 10 LAT DOŚWIADCZENIA

my w sieci
Wewnętrzny numer
części samochodowe


Kontakt z naszą firmą

Infolinia: 801 000 615
Telefon stacjonarny: 24 362 00 25
Telefon komórkowy: 791 308 990
pon - pt - 8:00 - 19:00
sobota - 9:00 - 14:00
opłaty według stawek operatora

Copyright 2005-2021 Czesci24.pl - Sprawdzone w dobrej cenie części samochodowe