0 Części MITSUBISHI - auto części samochodowe do MITSUBISHI ✔ Sklep Czesci24.pl ®
DOBIERAMY CZĘŚCI SAMOCHODOWE GRATIS 7 DNI W TYGODNIU
ZADZWOŃ I ZAMÓW CZĘŚCI
801 000 615 / 24 362 00 25
GODZINY PRACY: 8-19
INNE DNI
Poniedziałek 8:00 - 19:00
Wtorek 8:00 - 19:00
Środa 8:00 - 19:00
Czwartek 8:00 - 19:00
Piątek 8:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00
ILOŚĆ PRODUKTÓW: Twój koszyk jest pusty.

Amortyzatory

Zawieszenie

Chemia i kosmetyki samochodowe

Płyny eksploatacyjne

Spinki montażowe, ich elementy

Wycieraczki i ich elementy

Wyposażenie wnętrza pojazdu

Chemia warsztatowa

Wyposażenie warsztatów

Części Nadwozia

Filtry

Oświetlenie, elementy

Układ chłodzenia

MITSUBISHI

Trzy diamenty to logo jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Mitsubishi – podobnie, jak wiele konkurencyjnych przedsiębiorstw rozpoczęło swoją przygodę z motoryzacją zdecydowanie później, niż powstała firma. Jak zaczęła się zatem historia „diamentowej mocy”?

Początkowo firma Mitsubishi (nazwa pochodząca z języka japońskiego oznaczającego „trzy diamenty”) powstała w 1879 roku. Motoryzacyjna przygoda rozpoczęła się jednak dopiero w 1917 roku, kiedy to wyprodukowano pierwszy samochód- Model A. Była to jednak porażka, ponieważ wyprodukowano jedynie 22 egzemplarze. Z czasem Mitsubishi odnosiło coraz większe sukcesy i to nie tylko na jednym polu! Mitsubishi to nie tylko produkcja samochodów, ale też międzynarodowy handel, usługi bankowe, projektowanie, przemysł stoczniowy, a nawet budowa samolotów! Co więcej, ciekawostką na pewno będzie fakt, iż firma zaczęła budować samoloty, zanim zajęła się produkcją samochodów. 

Pierwszym powojennym modelem był Mitsubishi 500, wyjeżdżający z fabryki w 1960 roku. Choć było to niezwykle małe auto (pod każdym względem), szybko zyskało sukces na międzynarodowej arenie motoryzacyjnej. Dziesięć lat później wydzielona została spółka Mitsubishi Motors Corporation i to ona przyczyniła się do powstania popularnego, także w Europie, modelu Lancer. Piekielna moc i piękno modelu Lancer spowodowała, że stał się prekursorem wielu pojazdów, był jak powiew świeżego powietrza w branży, dzięki wprowadzeniu wielu nowatorskich i innowacyjnych rozwiązań (choćby technologii Silent Shaft).

Opisując historię Mitsubishi nie wolno zapomnieć o modelu Lancer Evolution, stającego się podstawą do stworzenia wersji rajdowej. Obecnie na rynku widnieje trzecia odsłona Mitsubishi Outlander, którego produkcja rozpoczęła się w 2013 roku. Współcześnie popularnym samochodem jest Mitsubishi Space Star, produkowany od trzech lat w Tajlandii. Auto trafiło już do Europy, w tym także do Polski.

Warto też wspomnieć o wyjątkowej i wyróżniającej się filozofią zarządzania, wyznaczającej kierunek dalszej działalności Mitsubishi. Zostało ono sformułowane przez czwartego prezesa Mitsubishi. Po sparafrazowaniu brzmi ono: „Odpowiedzialność za społeczeństwo”, „rzetelność i sprawiedliwość”, „globalne postrzeganie poprzez działalność biznesową”. Dziś Mitsubishi Motors nieustannie dąży do utrzymania pozycji światowego lidera w kreowaniu technologii służących środowisku (warto tu wspomnieć choćby o bezemisyjnym elektrycznym pojeździe i-MiEV).

Gdybyś jednak nie udało Ci się wyszukać za pomocą naszego skepu online potrzebnej części do MITSUBISHI, nie wahaj się i skontaktuj się z naszymi mechanikami 24 362 00 25, którzy pomogą Ci całkowicie bezpłatnie wyszukać każdą, absolutnie każdą część samochodową do Twojego MITSUBISHI. Na naszej tronie obecnie znajduje się około 48% całego naszego asortymentu. Cały czas pracujemy i dodajemy nowe części do MITSUBISHI jednak ze względu na ilość większość jest dostępna za pomocą wcześniej wspomnianej infolinii.
W naszym sklepie online części zamienne przedstawiamy największy wybór części samochodowych w polskim internecie. Ponad 4 500 000 nowych i używanych części w jednym miejscu, dostępnych w 24h pod Twoim drzwiami. Nie musisz szukać nigdzie indziej części do swojego MITSUBISHI, które charakteryzują się wysoką jakością, a dzięki naszym bezpośrednim kontaktom z producentami, niższą ceną i natychmiastową wysyłką. Aby znaleźć odpowiednią część dla samochodu MITSUBISHI – wybierz model MITSUBISHI lub podaj numer części OE, OEM spisany ze swojej używanej części. Znajdź potrzebną część, zamów i następnego dnia oczekuj kuriera z nasza bezpiecznie zapakowaną paczką. Jako jedyni na rynku niezwykle dbamy o sposób pakowania. Pamiętaj tylko u nas towar jest zapakowany w dodatkowe zbiorcze pudełko oraz każda część zabezpieczona jest specjalnym wypełniaczem FATPAK.

Zapytaj naszego eksperta (wyszukamy każdą część, bez wyjątków)

Posiadamy nowe i używane części samochodowe, na stronie widoczne jest tylko 48% auto części. Skontaktuj się z nami, a wyszukamy i podamy najniższą cenę każdej części dowolnego producenta jaka tylko została wyprodukowana
telefony:
Infolinia:
801 000 615
tel:
(24) 362 00 25
tel. kom:
791 308 990
godziny pracy:
Pon - pt:
8:00 - 19:00
Sobota:
9:00 - 14:00

CERTYFIKATY ZDOBYTE PRZEZ CZESCI24.PL

ZAMÓW I ZAPŁAĆ DOWOLNYM SPOSOBEM
DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 450 zł 14 DNI PRAWA DO ZWROTU DARMOWA WYMIANA DO 100 DNI GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY 99% POZYTYWNYCH OPINII PONAD 10 LAT DOŚWIADCZENIA

my w sieci
Wewnętrzny numer
części samochodowe


Kontakt z naszą firmą

Infolinia: 801 000 615
Telefon stacjonarny: 24 362 00 25
Telefon komórkowy: 791 308 990
pon - pt - 8:00 - 19:00
sobota - 9:00 - 14:00
opłaty według stawek operatora

Copyright 2005-2021 Czesci24.pl - Sprawdzone w dobrej cenie części samochodowe